MÖBLER / Skåp & hyllor / Vedskåp 14744131

nr 1474 4131

Vedskåp

1800-tal, senare bemåkning. Bredd: 108 cm. Djup: 45 cm, höjd: 112 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:22:31